GALSS BUSS
KATALOGS
Par firmu
Autobusu noma
Kustības saraksti
Sludinājumi
Kontakti
 
     
 
Autobusu noma
  Latviski |   English |   По русски    
 
 
Setra 415 GT-HD, 48 pasažieru vietas, <VAIRAK INFO>
 
 

SETRA 415 GT-HD vācu kompānijas tūristu autobusa modelis, kas atbilst komforta klasei. Autobuss aprīkots ar mini – virtuvi, ledusskapi un WC. Mikroklimatu autobusa salonā nodrošina gaisa kondicionētāja iekārta ar jaudu 39 kvt. Salona sēdekļus var regulēt atzveltnes slīpuma leņķi un izbīdīt sēdekli nedaudz uz ejas pusi. Negarlaikoties Jums palīdzēs DVD – atskaņotājs ar diviem šķidro kristālu monitoriem. Autobusam ir jaudīgs  422 ZS dzinējs. Pneimatiska piekare ļauj noregulēt optimālu ceļa atstarpi. Standarta aprīkojumā ietilpst pilns drošību iekārtas komplekts – sākot no ABS līdz stabilizācijas sistēmai ESP, un kā arī navigācijas iekārta “BLAUPUNKT”. Veicot ar šīs klases autobusiem Jūsu ceļojums vienmēr būs patīkams un nenogurdinošs.

Tehniskie parametri:

AC, DVD, video, CD, audio, WC, virtuve, navigācija, galdiņi, mikrofons, barošanas spriegums 220V, RETARDER (kalnu bremzes).
Garums: 12.20 m, salona augstums: 2.10 m, augstums: 3.65 m, vietu skaits: 48, attālums starp sēdekļiem: 73 cm, bākas tilpums: 600 l, degvielas patēriņš: 26-30 l/100 km.