|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Regular passengers route Nr. 6829 Rīga-Silakrogs-Zaķumuiža-Ropaži schedule.
Route: Riepnieku iela (opposite the building nr. 2), Gogoļa iela, A.Čaka iela, Pērnavas iela, A.Deglava iela, Lubānas iela, Rīga – Ērgļi autoceļš(P4), Ceļš uz Silakrogu, V68 Dāvidi – Zaķumuiža – Bajāri, P10 Inčukalns – Ropaži – Ikšķile. |
|
|
|
6829 |
SILAKROGS - ROPAŽI |
|
from Silakrogs |
|
weekdays |
06.29 |
09.39* |
10:39 |
11.49 |
12.49* |
14.39 |
15.39 |
16.39 |
18.54 |
19.39 |
20.29 |
21.19 |
23.05 |
00.15
|
* Route runs only to Zaķumuiža. |
6829 |
SILAKROGS - ROPAŽI |
|
from Silakroga |
|
Saturdays, Sundays, holidays |
09.39* |
10.39 |
11.49 |
14.59 |
16.09 |
19.49 |
21.19 |
23.05 |
00.15 |
|
|
|
|
|
* Route runs only to Zaķumuiža. |
6829 |
SILAKROGS - RĪGA |
|
from Silakroga |
|
weekdays |
05.50 |
06.35 |
07.40 |
10.40 |
11.40 |
12.50 |
13.50 |
15.40 |
16.40 |
17.40 |
20:00 |
20.50 |
22.15* |
|
* Route run through Upeslejas, Saurieshi, Ulbroka to Riga. |
6829 |
SILAKROGS - RĪGA |
|
from Silakrogs |
|
Saturdays, Sundays, holidays |
06.35 |
07.40 |
10.40 |
11.40 |
12.50 |
16.00 |
17.10 |
20.50 |
22.15* |
|
|
|
|
|
* Route run through Upeslejas, Saurieshi, Ulbroka to Riga. |
|
|
|
Print |
|
Copyright (c) 2009 SIA GALSSBUSS |
|
|