Regular passengers route Nr. 6829 Rīga-Silakrogs-Zaķumuiža-Ropaži schedule.
Route: Riepnieku iela (opposite the building nr. 2), Gogoļa iela, A.Čaka iela, Pērnavas iela, A.Deglava iela, Lubānas iela, Rīga – Ērgļi autoceļš(P4), Ceļš uz Silakrogu, V68 Dāvidi – Zaķumuiža – Bajāri, P10 Inčukalns – Ropaži – Ikšķile.